14 november – workshop basistechnieken olieverf

Zaterdag 14 november 13:30-16:30 uur
Docent: Roos van der Meijden

Olieverf is de verf die al sinds de middeleeuwen door kunstschilders gebruikt wordt. Het is een prachtig medium, met veel mogelijkheden, maar moet wel met kennis van zaken gebruikt worden. Leer alles over die basiskennis voor het schilderen met olieverf tijdens een leuke workshop.

Op zaterdag 14 november van 13:30 tot 16:30 uur kun je kennis maken met de mogelijkheden van olieverf. Je leert alles wat je moet weten over de verf en de schildertechnieken.
In de workshop leer je alles over de eigenschappen van olieverf, de verschillende soorten olieverf en welke ondergrond je het beste kunt gebruiken. Je leert over het opbouwen in lagen (vet-over-mager-regel), alla prima schilderen en het werken met mediums. Ervaring met tekenen of schilderen is handig, maar niet perse niet nodig.
Voorafgaand aan de workshop ontvang je een voorbeeld en een kleine opdracht als voorbereiding op de workshop. Je werkt tijdens de workshop hieraan verder. Na afloop van de workshop ga je dus naar huis met je eigen kunstwerkje.

Voor de voorbereiding thuis heb je een doekje nodig van 20×20 cm en acryl of olieverf in de kleur gebrande Sienna. Deze materialen zijn niet bij de prijs inbegrepen.

WorkshopBasistechnieken olieverf
DatumZaterdag 14 november 2026
Tijd13.30 – 16.30 uur
DocentRoos van der Meijden
TaalNederlands
Kosten50 euro
Exclusief zie boven,
deze zelf meenemen!
Schilderdoek 20×20 cm en acryl- of olieverf in de kleur Gebrande Sienna
InclusiefMaterialen voor gebruik tijdens de workshop
Thee en koek
Meer infoinfo@figuratiefschilderen.nl

Meer workshops van Roos van der Meijden


Meer workshops in november


    Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.